سرویس های وبلاگ دهی ما سيستم هایی قدرتمند با سئوی بسیار بالا هستند كه به شما اين امكان را ميدهند تا بتوانيد به سادگي وبلاگ و سایت شخصي خود را ساخته و به انتشار محتواي خود بپردازيد . ثبت وبلاگ در تمامی سرویس های وبلاگ دهی به صورت رايگان مي باشد و شما ميتوانيد به سادگي وبلاگ  و سایت مورد نظرخود را ايجاد نمائيد و به آسانی آن را مدیریت نمایید. ما مفتخریم به نوآوری و ارائه خدمات ویژه ای همچون :

فضای آپلود رایگان تا  100 MB   -  خرید آنلاین حجم آپلود اضافه

قابلیت تبدیل وبلاگ به سایت  - سرویس حذف تبلیغات در وبلاگ

هدایای ویژه کاربران سرویس های وبلاگدهی

با سلام خدمت اعضای محترم تک بلاگ
با توجه به فعالیت گسترده و سابقه طولانی مدت این مجموعه در زمینه تبلیغات اینترنتی که یکی از آنها سرویس وبلاگدهی تک بلاگ می باشد این مجموعه صاحب امتیاز 10  سایت نیازمندی با سابقه فعالیت طولانی و تعداد بازدید بالا می باشد.
این مجموعه تصمیم دارد جهت همراهی اعضای محترم تک بلاگ در توسعه کسب کار هدایایی جهت  تبلیغات در اینترنت و  فضا مجازی اهدا کند.

هدایای ما به شما :
1 - تخفیف 40 درصدی جهت درج آگهی ویژه لینک دار در صفحه اول  10 سایت های نیازمندی جهت تبلیغ کالا یا خدمات
2- تخفیف 20درصدی جهت درج بک لینک در 10 سایت های نیازمندی
3- تخفیف  15 درصدی نمایش بنر در 10 سایت های نیازمندی

شرایط دریافت هدیه :
1-  صاحبان وبلاگ هایی که وبلاگ آنها  به صورت دائم بروز رسانی می شودد. این تخفیف به وبلاگ های تبلیغاتی  و اسپم تعلق نمی گیرد .
2-  این هدیه جهت توسعه کسب و کار اعضا می باشد بنابراین شامل وبلاگ های می شود که در وبلاگ خود محصولات و خدمات خود را معرفی می کنند.
3- دریافت این هدیه از نظر زمان و تعداد هیچ محدودیتی ندارد و می توانند هر ماه و به هر تعداد دریافت نمائید. البته تا زمانی که وبلاگ ها دائم بروز رسانی گردد.
4- اعضای سایر سرویس های وبلاگدهی این مجموعه (شامل : نوین بلاگ - یکتا بلاگبلاگ ایران) نیز از این تخفیف برخوردار می باشند.

جهت راهنمایی برای دریافت هدیه میتوانید از طریق تلگرام یا شماره تماس های زیر در ارتباط باشید:

شماره تماس : 44464889
شماره موبایل و تلگرام :09351440404

مشاهده سایت های درج آگهی

مشاهده سایت های درج بک لینک

مشاهده سایت های درج بنر