رنگ مناسب در طراحی سایت

همانطور که می دانید، بحث داشتن یک وب سایت خوب تنها محدود به مسائل فنی و کاربردی آن نمی باشد. اگر چه رعایت استانداردهای طراحی سايت و سئو سايت و نیز محتوای سایت شرط لازم برای داشتن یک وب سایت ایده آل است، اما موارد دیگری هم وجود دارند که در صورت رعایت نکردن آن ها، بازدید کننده علاقه ای به بازگشت دوباره به وب سایتتان نشان نخواهد داد.رنگ بندی سایت یکی از مهم ترین فاکتورها برای جلب نظر بازدید کننده محسوب می شود در نتیجه زمان طراحی سایت به این مسئله بسیار توجه نمائید.

مطالعه بیشتر...

طراحی سایت

جهان در دستان شماست

بهترین روش برای معرفی کالا ،خدمات ، و محصولات شما طراحی سایت است.و هر بیننده ای که از سایت شما بازدید می کند می تواند به تمامی خدمات و کالا های شما با جزئیات دسترسی داشته باشد زیرا شما در طراحي سایت می توانید به ساذگی به معرفی خدمات حرفه ای و چگونگی ارائه آن بپردازید.

در طراحی سایت می توان زوایای متفاوتی را در نظر گرفت از جمله انتشار عکس ،تصاویر، صدا و ویدئو زیرا وب سایت بهترین گزینه برای تبادل فایل های رسانه ای است.فروش محصولات خود را به صورت آنلاین و غیر آنلاین نیز می توانید در طراحی سایت خود مد نظر قرار دهیدو همینطور اگر قصد استخدام پرسنل برای شرکت خود دارید می توانید در طراحی سایت قسمتی را برای این امر لحاظ فرمایید.از دیگر کاربرد های طراحي سایت اطلاع رسانی از طریق آن می باشد اخبار روز جهان و یا اطلاعیه های شرکت شما می تواند در سایت عنوان شود

مطالعه بیشتر...

1 -  يکي از اصول مهم براي طراحي سايت اين است که شما بايد بدانيد که سايت خود را براي چه کساني طراحي مي کنيد. مخاطبان و بازديدكنندگان وب سايت هميشه از بالاترين اولويت برخوردار هستند و بايستي طراحی وب سايت را با توجه به نياز آنها طراحي کرد. همچنين شما بايد با طراحي سايت اصولي ، نيازهاي آنان را فراهم نموده و قبل از طراحي سایت ، مشتريان بالقوه سايت خود را شناسايي نماييد.

مطالعه بیشتر...

اين مطلب منتشر شده در وب سايت برسام نوشته شده توسط محمدرضا كشاورز می باشد.

کافی است عبارت طراحی سایت را در جست‌ وجوگر مورد نظر خود تایپ کنید. بعد از چند لحظه شاهد چند صد آدرس سایت می‌شوید که از شما می‌خواهد طراحی وب سایت را به آنها بسپارید.

مطالعه بیشتر...

 1- داشتن يك وب سايت، اعتبار شما را اقزايش مي دهد

 2- شرکت شما در هر زمان و از هر مکان قابل دسترس باشد

 3- داشتن وب سايت افزايش تبليغات = افزايش مشتری جديد

4- معرفي بي نهايت كالا يا خدمات شما در ليست رغيبهاي بيشمار در دنياي مجازی اينترنت
5-  ارتباط بيشتر ، آسانتر و بدون محدويت مكانی و زمانی شما  با مشتريان از طريق وب سايت
6- دريافت سفارش كالا و خدمات بدون نياز به مراجعه حضوری مشتری از طريق فرم های ثبت سفارش در وب سايت

 آيا فقط راه اندازی وب سايت برای رسيدن به اهداف بالا كافسيت؟

مطالعه بیشتر...