برای بهتر دیده شدن در سطح اینترنت درج آگهی یکی از بهترین راهکارهاست. در سایتهای نیازمندی, درج آگهی به چندین شکل انجام می پذیرد مثلا درج آگهی رایگان و درج آگهی لینکدار.

 

سایت های درج آگهی اینترنتی استراتژی های متفاوتی جهت درج آگهی دارند. مثلا شما در سایتی مثل پیام سرا می توانید بی نهایت آگهی رایگان درج کنید ولی لینک سایت خود را تنها در صورتی می توانید در آگهی درج کنید که آگهی رایگان خود را ویژه کنید و ماهانه مبلغی را جهت آگهی خود در نظر بگیرید. البته هر چه تعداد ماهی که می خواهید آگهی شما در سایت به صورت لینکدار باشد بیشتر باشد تخفیف برای شما در نظر گرفته می شود.

آگهی لینکدار هم در سایتهای نیازمندی به چند صورت است. بعضی سایتهای نیازمندی آگهی ویژه شما را در صفحه اول سایت نمایش می دهند و بعضی سایتهای نیازمندی در صفحات داخلی و در دسته مربوط به آگهی شما.

سایتهایی مثل پیام سرا، تک نیاز، پروتبلیغ و ... آگهی ویژه لینکدار را صفحه اول سایت نمایش می دهند.

بحث مهمی که در این میان به چشم می آید، آگهی پر بازدید و در نتیجه آن جذب مشتری است. پس با هم بررسی کنیم که استادندارهای درج آگهی در اینترنت چیست؟؟؟

اول از همه عنوان آگهی شماست که هر چه کوتاهتر و جامع تر بهتر.

متن آگهی اینترنتی شما فاکتور مهم بعدی در پربازدید کردن آگهی شماست. زمان بگذارید و متن آگهی خود را بنویسید حتی الامکان از کپی کردن خودداری کنید. تمام ویژگی ها و مزایا و خدمات خود را در متن آگهی اینترنتی توضیح دهید. هر چه متن آگهی شما جامع تر باشد(بیشتر از 300 کلمه)، جذب مخاطب و در نتیجه آن جذب مشتری بیشتر خواهد بود.

اطلاعات تماس از جمله شماره تماس، ایمیل، آدرس را حتما در آگهی خود و در قسمتی که در تمامی پنل های کاربری سایتهای درج آگهی در نظر گرفته شده است را پر کنید.

کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود را انتخاب کنید و سعی کنید علاوه بر درج در قسمت کلمات کلیدی, در متن آگهی هم 2 الی 3 بار تکرار کنید.

در آخر عکس آگهی اینترنتی شماست. عکسی جذاب و متناسب با کار خود انتخاب کنید و در آگهی خود درج کنید اینکار باعث می شود عکس آگهی شما در نتایج گوگل نمایش داده شود.

برای مثال به تصویر زیر را در نظر بگیرید. لوگویی در رابطه با درج آگهی در نظر گرفته شده, متن کوتاهی راجع موضوع اصلی یعنی درج آگهی و ویژگی مهم یعنی فالو بودن لینک آگهی در عکس به چشم می خورد و در نهایت لینک سایت هم در عکس درج شده. حال تصور کنید کاربری این عکس را در نتایج عکس های گوگل مشاهده کند. :) با توجه به آدرس اینترنتی سایت, خیلی راحت می تواند وارد سایت شود و نه تنها خدمات ما در زمینه درج آگهی را مشاهده کند بلکه خدمات دیگر از جمله خرید بک لینک, ساخت وبلاگ انبوه و .. را هم مشاهده میکند و چه بسا که مشتری خدمات دیگر ما هم بشود. :)))

درج آگهی رایگان


رعایت اصولی که گفته شد باعث بالا رفتن بازدید آگهی شما می شود. همانطور که گفته شد یکی از خدمات مجموعه تبلیغاتی بک لینک وب درج آگهی لینکدار در 10 سایت نیازمندی با رتبه بالاست که جهت مشاهده این سایت ها می توانید به بخش آگهی ویژه با لینک فالو مراجعه کنید.

  منبع: بک لینک وب