ايجاد وب سايت توسط طراحی سايت تك سيستم به صورت كاملا دايناميك و پويا می باشد و بصورت نرم افزار در قالب کنترل پنل مديريتی به شما  ارائه مي گردد، و با امکاناتی که در اختيار شما قرار می گيرد امکان مديريت تغييرات صفحات وب سايت برای شما در نظر گرفته می شود.

تكنولوژی مورد استفاده گروه ما در طراحی وب سايت تكنولوژی دايو  (Dive) م‍ي باشد. طراحی قالب سايت با استفاده از تكنولوژی جديد (Dive) بيشتر مورد تائيد موتورهای جستجو مي باشد و  صفحات وب سايت زودتر در موتورهای جستجو ايندكس (ثبت) ميشوند.

جهت مشاوره می توانید از طریق زیر اقدام کنید
شماره دفتر         44464889
تلفن همراه:      ‌09351440404
آیدی تلگرام:               takpcnet@ 

 لينك های مرتبط :

طراحی سايت دايناميك

امكانات سايت های دايناميك

سئوالات متداول طراحی سايت

نمونه سايت های طراحی شده

درخواست مشاوره طراحی سايت

سرويس های سئو سايت

درخواست بررسی سئو سايت


{tortags,153,1}

پرسش و پاسخ های طراحی سایتهزينه راه اندازی سايت – تعرفه طراحی سايت - هزينه طراحی سايت – هزينه ايجاد وب سايت

عنوان های بالا سئوالاتی هستند كه معمولا كسانی که قصد طراحی سايت (ايجاد وب سايت) در اولين مرحله را دارند.هزينه طراحي سايت بستگی به امكانات درخواستی و نوع طراحی سايت و دايناميك و استاتيك بودن و همچنين طراحی قالب وب سايت دارد ولی  هزينه راه اندازی سايت  برای مشاغل کوچک 100 هزار تومان و برای سایت های دايناميك قیمت پایه یک میلیون  تومان می باشد.

{tortags,183,1}

مدت زمان طراحی سایت از شروع قرارداد تا تحویل به مشتری چقدر است؟

طراحي وب سايت شما  10 روز زمان می برد برای راه اندازی اوليه اما زمان تحويل كامل  و ساخت وب در توافقنامه طراحي سايت تك سيستم  حداكثر يك ماه  می باشد البته  اين زمان در صورت همكاری مشترك جهت ارائه مطالب و تصاوير و اطلاعات مورد نياز می باشد.

 {tortags,186,1}

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت به چه صورت است؟

 معمولا  50 درصد هزينه طراحی سايت به عنوان پیش پرداخت و مابقی زمان هزينه طراحی وب سايت موقع تحویل سایت دریافت می شود.

{tortags,191,1}

آيا شما هاست و دامنه هم داريد؟

بله طراحی وب سايت تك سيستم  به دليل اينكه در زمان گدشته به علت كند بودن برخی از سرورهای شركت های ارائه دهنده هاست و عدم پشتيبانی مناسب در پاسخگويی به مشتری به مشكل برخورده است  بخش ارائه هاست و دامنه را روی قوي ترين سرور ها راه اندازی كرده است كه بتواند سايت های طراحی شده را با بهترين سرعت و كفيت تحويل مشتری بدهد.

{tortags,190,1}

 

اگر سايت ما قبلا توسط شركت ديگری طراحی شده باشد شما بهينه سازی سايت آن را انجام مي دهيد؟

بله اين مركز با توجه آخرين استاندارد و الگوريتم جديد گوكل وب سايت شما را بهينه سازی می كند و تمام كلمات كليدی كه مشتريان شما در اينترنت جستجو می كنند تهيه كرده و آنها را در وب سايت شما مورد استفاده قرار ميدهد و با استفاده از لينك سازی و استفاده درست از كلمات كليدی و محتوا مناسب شما را در افزايش رتبه در گوگل ياری می كنيم.

آيا برای بهينه سازی سايت برای موتورهای جستجو هزينه ای جداگانه دريافت می گردد؟

نخير طراحي صفحات وب (ساخت وب سايت) كاملا مطابق با آخرين استاندارد های موتورهای جستجو طراحی می گردد.وب سايت های طراحی شده در گوگل و سايت الكسا ثبت می شود كه اين باعت افزايش رتبه سايت در موتور های جستجو می گردد.

اگر مشتری درخواست بسته كامل خدمات بهينه سازی سايت و يا افزايش رتبه كلمات كليدی خواصی را در گوگل تقاضا كند هزينه جداگانه دريافت می گردد.

{tortags,187,1}

لینک های ویژهتماس با تك سيستم

تلفن : 89 48 46 44 - 021

پشتبانی : 0404 144 - 0935

تلگرام : takpcnet@

پيام كوتاه : 1440404 3000880

ايميل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پشتیبانی